Kursy walut NBP: USD 3,70 | EUR 4,31 | CHF 3,74 |

kompleksowe usługi z zakresu:

  • PRAWO CYWILNE
  • PRAWO HANDLOWE
  • PRAWO PRACY
  • PRAWO UPADŁOŚCIOWE
  • PRAWO RODZINNE
  • PRAWO KARNE
  • PRAWO NIERUCHOMOŚCI
  • PRAWO SPADKOWE
  • FUNDUSZE UNIJNE
  • ODSZKODOWANIA

Praca

DORADCA RYNKU NIERUCHOMOŚCI

Wymagania:
• Umiejętność pracy pod presją czasu
• Wykształcenie minimum średnie
• Wysoka kultura osobista
• Asertywność oraz ukierunkowanie na współpracę
• Dyspozycyjność i zaangażowanie
• Umiejętność organizacji własnego czasu pracy
• Otwartość na rozwój

• Prawo jazdy kat. B, własny samochód (warunek konieczny)

Mile widziane:
• Licencja pośrednika w obrocie nieruchomościami
• Wiedza z zakresu budownictwa i rynku nieruchomości

Obowiązki:
• Kompleksowa obsługa klientów w zakresie obrotu nieruchomościami
• Pozyskiwanie ofert sprzedaży i najmu
• Udział w kompletowaniu dokumentów transakcyjnych
• Zawieranie umów pośrednictwa
• Kontrola stanu prawnego nieruchomości
• Prezentowanie nieruchomości klientom

Oferujemy:
• Pracę dla ludzi ambitnych, pełną wyzwań, dającą pełną satysfakcję
• Niezbędne narzędzia pracy umożliwiające profesjonalną obsługę
• Szkolenie przygotowujące do pracy oraz stałe wsparcie merytoryczne
• Atrakcyjny i przejrzysty model wynagrodzenia
• Efektywny, sprawdzony model pracy
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Elastyczny, zadaniowy czas pracy
• Praca z doświadczonym zespołem w partnerskiej atmosferze

POSZUKUJEMY KANDYDATÓW ZARÓWNO Z WIELOLETNIM DOŚWIADCZENIEM ORAZ ROZPOCZYNAJĄCYCH KARIERĘ.

Aplikację zawierającą CV oraz list motywacyjny prosimy przesłać na: michal.geraszek@geraszek.pl

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie oświadczenia: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883)”.